Nasza pracownia fizjoterapii wykonuje świadczenia zdrowotne obejmujące wizytę fizjoterapeutyczną, która rozpoczyna cykl rehabilitacyjny oraz zabiegi fizjoterapeutyczne.

Wizyta fizjoterapeutyczna jest obowiązkową częścią każdego cyklu rehabilitacyjnego. Podczas tej wizyty fizjoterapeuta zbiera dokładny wywiad dotyczący stanu zdrowia pacjenta, wykonuje badanie czynnościowe narządu ruchu lub inne badanie, które jest potrzebne do ustalenia planu i celu rehabilitacji.

Podczas pierwszej wizyty pacjent otrzymuje informację od fizjoterapeuty jak należy się przygotować do zabiegów, co należy ze sobą przynieść. Pamiętajmy wymagany jest zawsze wygodny strój (strój sportowy, zmienne obuwie sportowe). Prosimy nie zabierać kosztowności, nie odpowiadamy za przedmioty pozostawione w przychodni.

Nasz gabinet wykonuje zabiegi z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii. Zabiegi wykonywane są w następujących zakresach:
  • Kinezyterapia: ćwiczenia bierne, czynno-bierne i czynne, ćwiczenia w odciążeniu, ćwiczenia oporowe, wyciągi, nauka chodu, ćwiczenia ogólnousprawniające i korekcyjne, terapia manualna;
  • Fizykoterapia: elektroterapia (galwanizacja, jonoforeza, prądy diadynamiczne i interferencyjne, prąd Kotz’a, prąd Träbert’a, TENS, elektrostymulacja), światłolecznictwo (IR, UV), laseroterapia IR+R, ultradźwięki, fonoforeza, magnetoterapia, krioterapia miejscowa, pole elektromagnetyczne, fala uderzeniowa;

PRACOWNIA FIZJOTERAPII (pok. 117 / I piętro)

 

mgr Marta Bogucka

godziny przyjęć

poniedziałek
 
wtorek
 
środa
 
czwartek
 
piątek
08:00 - 15:00
 
08:00 - 15:00
 
08:00 - 15:00
 
08:00 - 15:00
 
08:00 - 15:00

rejestracja

codziennie
 
07:30 - 08:00
 
14:00 - 15:00
 

tel. 261 335 383 lub pok. 118 ( I piętro )
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.